Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Zvukové karty > Interní zvukové karty >

Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail

Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail

Cena produktu Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail není známa.

 

Popis produktu Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail: 7.1 kanálová zvuková karta Xonar D2 je první model zcela nové výrobní řady Asus. Vychází z AV200 zvukového čipu, ten poskytuje kvalitní zvuk a zároveň nabízí vylepšující technologie Dolby a DTS, t... > více informací


Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail - popis

nahoru

7.1 kanálová zvuková karta Xonar D2 je první model zcela nové výrobní řady Asus. Vychází z AV200 zvukového čipu, ten poskytuje kvalitní zvuk a zároveň nabízí vylepšující technologie Dolby a DTS, ty zajišťují digitální vícekanálový formát prostorového ozvučení se ztrátovou kompresí. Tato karta nabízí výborný odstup signálu a šumu s hodnotou 118 db u vstupu i výstupu. Narozdíl od jiných zvukových karet, které poskytují nejvyšší kvalitu pouze na předních stereo výstupech, je Xonar D2 schopný dosáhnout kvalitního zvuku u všech 8 kanálů. Technologie Dolby a DTS zahrnují Dolby Digital Live, který převádí ozvučení PC v reálném čase na Dolby Digital; Dolby Headphone, ta umožňuje poslech virtuálního prostorového zvuku libovolnými stereo sluchátky; Dolby Virtual Speaker Přirozeného, realistického prostorového zvuku dosáhnete i s použitím pouhých dvou reproduktorů, Dolby Pro Logic IIx, který vytváří až 7.1kanálové prostorové ozvučení z 5.1 zdrojů, dále také DTS Interactive určený pro kódování AC-3 v reálném čase a DTS NEP: PC stereo pro multi-kanálové rozšíření. Podporované operační systémy jsou Microsoft Windows XP a novější.

Výrobce Asus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Externí zvukové karty.

Nejlevnější Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail akční ceny - Levné Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Asus XONAR D2, 7.1 zvuková karta, retail najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Interní zvukové karty.